بلاگ

کنترل دسترسی آسانسور access control

این سیستم تعیین می کند که هر شخصی فقط می تواند در طبقات مجازی که برایش تعریف شده است تردد داشته باشد .بطور مثال ساختمانی را در نظر بگیرید که  کل آن متعلق به یک کمپانی می باشد و واحدهای آن شرکت در طبقات مختلف قرار داردو مثلا واحد حسابداری سازمان در طبقه ۵ و واحد خدمات پس از فروش در طبقه ۳ واقع شده است. با استفاده از این سیستم حسابداران این مجموعه فقط می توانند به طبقه ۵ بروند و نمی توانند به طبقه ۳ که واحد خدمات پس از فروش می باشد تردد داشته باشند . یک سری از طبقات که بصورت عمومی می باشند مانند رستوران و باشگاه بدنسازی هم می تواند برای کلیه افراد آزاد باشد و دسترسی به آن ها باز باشد.

همچنین این سیستم میتواند بصورتی برنامه ریزی شود که به بعضی افراد مانند مدیران سازمان اجازه دهد که به تمامی طبقات دسترسی داشته باشند.

سیستم امنیتی دسترسی آسانسور متشکل از :

دستگاه خواندن  کنترل دسترسی درب در داخل آسانسور:  قطعه ای می باشد که داخل آسانسور نصب می شود و می توان با گرفتن کارت دسترسی در جلو آن و یا موبایل از طریق بلوتوث به طبقات مجاز تعریف شده رفت و آمد داشت

 

واحد کنترل آسانسور : بردهای الکترونیکی  که از طریق آن ها می توان دسترسی افراد را تعریف کرد.

 

نرم افزار ویژه کنترل آسانسور: نرم افزارهایی که با نصب آن ها بر روی کامپیوتر می توان مدیریت درب ها را بر عهده گرفت.

 

با استفاده از سیستم های کنترل دسترسی(access control) شما می توانید آسانسورهای خود را بصورت موثرتری مدیریت و نگهداری کنید.

با بهره گیری از این سیستم شما می توانید به راحتی دسترسی های ساختمان و رفت و آمد افراد را به منظور اطمینان از ایمن افراد مدیریت کنید.

و از دخالت دست به منظور تمیزی و سلامت محیط زیست جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *